אלקטרוניקה וחידות טכנולוגיות לחדרי בריחה

חדרי בריחה או קווסטים מתאפיינים בריבוי חידות יחודיות במסגרת נושאים מסויימים. תפעול החידות באופן אוטומטי מקנה לשחקנים חוויה מלאה ואמיתית ומשרה הרגשה של מציאות בקרב השחקנים.
לנו בקונספטק ניסיון מוכח בפתרונות אוטומציה, בקרה ואלקטרוניקה לחדרי בריחה, משלב הייעוץ עד הקמת המערכת וליווי מקצועי של הלקוחות.

חווית משחק מצויינת מורכבת משילוב נכון של תפאורה, טכנולוגיה, ותפעול החדר.
לכן, אנו נמצאים בשיתוף פעולה רציף עם קבלני התפאורה המובילים בארץ על מנת להבטיח את התפאורה העדכנית ביותר עבור חדר הבריחה שלכם.

סוגי חידות  טכנולוגיות בחדרי בריחה אותן אנו מבצעים

 • חידות אלקטרוניות
  חידות אלו מהוות את רוב החידות הטכנולוגיות המצויות בחדרי בריחה, ופופולאריות הן בקרב מפעילי החדרים והן בקרב השחקנים. כל חידה כזו תשלב תפאורה מתאימה, חיישנים, רכיב בקרה, והפעלות כח, כמו אלקטרומגנט לדלת ודימור לדים.
  התאמה מדויקת של החידה לעלילת החדר מתבצעת באמצעות שימוש במגוון חיישנים רחב מאוד ולוגיקת בקרה גמישה.
  ישנם סוגים נוספים של חידות אלקטרוניות פופולאריות, כמו אפקטים אור-קוליים ומבוכי לייזרים.
   

 • חידות מכטרוניות
  חידות אלו ישלבו רכיבי מכניקה ואלקטרוניקה, לביצוע פעולה מכנית של אוביקט תפאורה, כמו פתיחת דלת או מסתור, נפילת עצם. חידות אלו נועדו לגוון את חווית הטכנולוגיה בקווסט ולהעצים את מעטפת המשחק.
   

 • חידות מכניות
  חידות מכניות הינן חידות למשחק אינטרקטיבי, אשר אינן עושות שימוש ברכיבי בקרה או אלקטרוניקה, דוגמאות: גלגלי צופן, מנעול צופן דה וינצי, קירות דינאמיים (הזזה וסיבוב).
   

 • פנאומטיקה ואלקטרוניקה
  חידות המשלבות רכיבים פנאומטיים הינן פופולאריות בקרב חדרי הבריחה בתחום המתח, האימה ומקומות בהם מעוניינים להוסיף עוד מתח לעלילה. אפקטים פנאומטיים נועדו להרשים ומציעים חוויה שונה לשחקן.
   

 • חידות ממוחשבות, משחק מחשב
  בקרב אוהבי הז'אנר ולא רק, משחקי מחשב הינם מעניינים ורצויים. המשחקים מציעים אינטרקצייה מתקדמת בשילוב משחק וגרפיקה ממוחשבת ואף בקרה אלקטרונית וחיישנים. לדוגמא יישום של מכונת מזל כמשחק מחשב המשלב חיישנים למנוף ההפעלה ולז'טונים. תוכנות אלו בדרך כלל מפותחות על פלטפורמת UNITY או QT ומגוונות עוד יותר את היצע החידות והטכנולוגיה בשימוש בקווסט.
   

 • חידות משולבות
  חידות אלו הן שילוב של מספר טכנולוגיות לביצוע חידות, ומייושמות כמענה להתאמה מיטבית לעלילת החדר


 

הנדסת אנוש
כמו בכל המוצרים המורכבים אצלנו, אנו מוודאים יישום הנדסת אנוש וארגונומיות לאינטרקציה יעילה הן ע"י המפעילים והשחקנים והן על ידינו בעת שידרוג ושירות.
תכנון ארגונומי מראש משפר גם את אינטואיטיביות המשחק.

שידרוג חידות
כדי שתוכלו להישאר עדכניים עם החידות הכי מתקדמות, אנו מציעים שידרוג חדרי בריחה קיימים. השידרוג הטכנולוגי ביחד עם תפאורה תואמת מאפשר את המשכיות פעילות החדר לקהלים חדשים וטרנדים עכשוויים.

 

1/7

אמינות
עבור השחקנים ולעתים גם עבור המפעילים טכנולוגיה בחדרי בריחה נתפשת כמשחק בלבד, וטוב שכך. לנו חשוב לוודא איכות ואמינות המנגנונים בכל שלב כדי שאתם לא תחשבו על זה. כלל החידות האלקטרוניות למשל, משלבות רכיבי הגנה מזרם יתר, קצר, נחשולי מתח ורעשים בקו אספקת המתח. כמו- גם, הסתרה ועיגון כלל הכבלים בהתקנת החידה למניעת יכולת משיכה ע"י שחקנים.
בדיקה משולשת - ווידוא פעולת המנגנון לדרישות שלכם בזמן ההרכבה, ההתקנה והמסירה.

שירות טכני

השחקנים התלהבו והחליטו להנדס לכם חידה חדשה? אל דאגה, אנו ערוכים לכל תרחיש וזמינים לשירות שוטף ולפי דרישה.
לחצו כאן, לקריאה נוספת על השירות הטכני.

לוח פיתוח ייעודי לחדרי בריחה Quest Controller Rev1
נהנים מהתהליך ורוצים להרכיב לבד את רכיבי החומרה? אין בעיה, עם לוח הפיתוח שלנו תוכלו להרכיב מגוון רחב של סוגי תפאורה אינטרקטיבית, ביעילות ובאמינות גבוהה.